آیا پول و ثروت باعث جذب زنان میشود ؟

آیا پول و ثروت باعث جذب زنان می شود؟

@modir1404-edu & job-31

دقیقا همانند مردان ، که بصورت بیولوژیک به دنبال زنان زیبا و سلامت میگردند،زنان نیز به دنبال مردانی هستند که منابع زیادی داشته و قدرتمند است.

زنان دوست دارند حس امنیت داشته باشند.آنها میخواهند حس امنیت و تحت حفاظت بودن داشته باشند تا آینده خود را تضمین کنند .این فرآیند ، در سطح ناخودآگاه برایشان رخ میدهد.به همین علت،زنان به سادگی جذب مردی خواهند شد که دارای منابع است و ثروت و قدرت دارد.توجه کنید آنچه که در این مقاله میگوییم ، درباره جذابیت اولیه است.حال آنکه در روابط بلند مدت ، پارامتر های دیگری اثر گذار خواهند شد.در ادامه همراه شوید :

اگر پول نداشته باشم چه ؟

زنها نه تنها علاقمند مرد ثروتمند و موفق میشوند،بلکه جذب مردی میشوند که حس کنند یک روز در آینده موفق خواهد شد.این بدین معناست که یک مرد جاه طلب و تشنه موفقیت نیز میتواند فرصتهای مشابه یک مرد پولدار را داشته باشد.

برخی عوامل دیگر نشانه هایی است که میتواند بیان کند که مرد مذکور،دارای منابع است.طوری که یک مرد لباس میپوشد،نحوه حرف زدن و زبان بدن او،نحوه صحبت کردن او درباره آینده،سطح تحصیلات او،همه این عوامل فاکتورهایی هستند که میتواند به زن نشان دهد که مرد او یک روز ثروتمند و موفق خواهد شد.

به همین علت است که زنان ،به ساعت،کفشها و ماشین یک مرد اهمیت میدهند.زیرا این موارد،یک نشانه برای زنان است که فرد مذکور چه مقدار منابع را میتواند در اختیار آنها قرار دهد.

برخی از مردم میگویند پول ، فقط کسانی را جذب میکند که دنبال پول هستند اما این مساله صحیح نیست.یک زن پول پرست کسی است که سمت یک مرد پولدار میرود ، حتی اگر هیچ چیز دیگر غیر از پولش را دوست نداشته باشد.حال آنکه یک زن نرمال،زنی است که به دنبال یک مرد که منابع زیادی دارد،خواهد رفت ، زیرا چیزهای دیگری درمورد او را نیز دوست دارد و نه اینکه فقط پول او را بخواهد.

اما برخی زنان میگویند پول برایشان اهمیت ندارد.آنها چطور ؟

هرچند زنانی وجود دارند که باورهای آنها مختلف است،اما کماکان اکثر زنان ، خواهند گفت که اینطور فکر نمیکنند.اینطور نیست که آنها بخواهند دروغ بگویند ، بلکه داستان از اینجا آغاز میشود که اکثریت مردم هیچ آگاهی به کارهای خود ندارند و بیش از ۹۶ درصد روز را در حالت مشابه خواب سپری میکنند و همچنین از حسهای خود آگاه نیستند.آنها از دلیل اینکه چرا آنچه انجام میدهند را ، انجام میدهند ، آگاه نیستند ! آنها آگاه نیستند که ذهنشان چطور کار میکند.

این زنان،ممکن است سالها درباره مرد خاصی ، فکر کنند و فانتزی و رویا سر هم کنند . اما همین که به او میرسند و مدتی با او همراه میشوند و منابع مرد تمام میشود یا اینکه پای مرد دیگری به میان می آید که منابع بیشتری دارد،همه محاسبات ذهنی آنها عوض خواهد شد.مقاله “چرا عاشق میشویم” را مطالعه کنید.دلایل بسیار متنوعی برای عاشق شدن افراد وجود دارد که جالب اینجاست ، خود افراد ، هرگز به این دلایل آگاه نیستند و فقط فکر میکنند که این حس ، به یکباره رخ داده است.

بنابر این،در زمان کوتاه،پول میتواند به سادگی باعث جذب زنان شود زیرا آنها دنبال مردی هستند که دارای منابع است و این موضوع ، بخشی از سیم کشی بیولوژیکی آنهاست.اگر در حال حاضر چیز دیگری از زنان میشنوید،همه را فراموش کنید و فقط به کاری که در عمل انجام میدهند توجه کنید.

پس دقت داشته باشید هر آنچه میگوییم درباره کوتاه مدت است،همانطور که گفتیم ، در رابطه های بلند مدت مثل ازدواج ، پارامترهای دیگری موثر میشوند و پول پس از مدت کوتاهی ، تاثیر خود را تا حد زیادی از دست میدهد.زیرا ذهن انسان ، اینگونه ساخته شده است که هر آنچه دارد را ، پس از مدتی،فراموش کرده و از پهنای توجه خود خارج میکند.گویی دیگر نه پولی هست ، نه ثروتی ، نه ماشین مدل بالایی ! زیرا همه اینها از پهنای توجه فرد خارج شده است.

1 با تشکر از نظر شما

Leave a Reply

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.